küçükbakkalköy mh. fevzipaşa cd. feyizoğlu apt. no:63 k.3 d.7 Ataşehir / İSTANBUL

Hakkımızda

2004 yılında, Gaziantep’ te temelleri atılan EYD ELİT YÖNETİM DANIŞMANLIK, çeşitli üretim ve hizmet sektörlerinden 500 ün üzerinde firmaya kurucumuz olan Yönetim Danışmanı ve Baş Denetçi Sayın Ali KORKUSUZ  ve ekibi tarafından hizmet sunmuştur. Başta Kurumsal ve Kalite yönetim sistemleri olmak üzere  ilgili diğer yönetim sistemlerinin; danışmanlık ve eğitim hizmetleri, ulusal ve uluslar arası platformda kurmuş olduğu bu yönetim sistemlerinin belgelendirilmesi, marka – patent ve endüstriyel tasarım ve uygulamalarının koruma altına alınması, sınai ve fikri mülkiyet hakları danışmanlığı, CE – TSE, FDA, HELAL, Ghost vb. spesifik ürün belgelendirme, test ve analizlerinin yapılması/yaptırılması, TURQUALITY, KOSGEB, TUBİTAK, TKDK, TEYDEP ve Kalkınma Ajansları proje danışmanlığı, ARGE ve Tasarım Merkezi danışmanlığı, akredite laboratuar danışmanlığı, JCI danışmanlığı vb. gibi bir çok dalda eğitim ve danışmanlık hizmetlerini geniş eğitimci, akademisyen, yönetim danışman ağı ve çözüm ortakları ile başarılı bir şekilde yürüten bir firmadır.

EYD ELİT YÖNETİM DANIŞMANLIK; alanında uzman ve uzun yıllar özellikle kalite sektörüne büyük hizmetler sunmuş, yetkin danışmanları ve çözüm ortakları ile birlikte, ulusal markaların uluslar arası arenada hak ettikleri yeri alabilmeleri adına gerekli eğitim ve danışmanlık hizmetini sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Ayrıca hizmet verdiğimiz firmalara, TÜRK firmalarının küresel anlamda tüm rakipleri ile etkin bir şekilde rekabet etmeleri içinde Ulasal ve uluslar arası arenada yerel ve dünya çapında kredi, hibe ve teşviklerden faydalanmaları adına da gerekli desteği de sunmaktayız.

Kurulduğu günden bu yana yukarıda da bahsedildiği gibi 500 ün üzerinde hizmet veren EYD ELİT YÖNETİM DANIŞMANLIK, halen bu firmaların % 40 ına aktif olarak sürekli danışmanlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Türkiye de TSE Hizmet Yeterlilik belgesi alan kuruluşlardan olan EYD ELİT YÖNETİM, diğer ulusal ve uluslar arası akreditasyonlar içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle YDD Yönetim Danışmanları derneği, KALDER vb. sivil toplum ve mesleki dernek ve odalar ile de ilişkisini devam ettiren firmamız edinmiş olduğu engin bilgi, deneyim ve tecrübelerini hizmet sunduğu firmalara maksimum fayda sağlamak üzere aktarmayı kendine misyon edinmiştir. Bu misyona bağlı olarak firmamız “HIZLI, EKONOMİK, KALİTELİ VE GÜVENİLİR “hizmeti sunmayı da kendine en öncelikli hedef olarak tayin etmiştir.

Bu bağlamda, İletişim teknolojilerinin hızla ilerlediği, bilgi paylaşım ihtiyaç ve kapasitesinin arttığı günümüz organizasyonlarında; üretim ve hizmet sunumu, teknolojinin yoğun kullanımı ile birlikte daha da karmaşık hale gelmekte ve farklı çalışma disiplinlerini bir araya getirmektedir. Bu durumda; organizasyon yönetimleri, kuruluşlarına değer katan yeni disiplinleri bünyelerine adapte etmekte bazı zorluklar yaşamaktadır. Özellikle bilgi paylaşımı ve kuruluş içi iletişim konusunda firmalar değişik yöntemlere başvurmaktadır.

Kuruluşlarda bilgi paylaşımı, iletişim ve iyileştirme amaçlı gözden geçirmede dokümantasyon altyapısının etkin ve verimli yapılandırılması ve kullanılması, çalışanların performanslarını daha da artıracak ve hedeflerin başarılmasına katkıda bulunacaktır. Yönetim sistemlerinden (ISO 9001:2008 KYS,ISO 14001 ÇYS, ISO 22000 (HACCP), OHSAS 18001,MARKA VE PATENT, CE İŞARETLEME vb.) birini veya birkaçını kuran ve yürüten kuruluşlarda optimum sayıda ve seviyede dokümantasyon kavramlarını açıklamak ve bu konuda sık karşılaşılan problemlere ve çözüm yollarına değinmek firmamızın ana hizmet hedefidir.

Global ve Kurumsal Çözümler için ...